Echo Maryi Królowej Pokoju

Główna

 • 1.

  Najnowsze informacje dla podróżujących odnośnie przekraczania granicy Bośni i Harcegowiny.

  Czytaj dalej>>>>

 • 2.

  „Drogie dzieci! Patrzę na was i wzywam: wróćcie do Boga, bo On jest miłością i z miłości posłał mnie do was, abym was prowadziła na drodze nawrócenia. Pozostawcie grzech i zło, zdecydujcie się na świętość a zapanuje radość; i będziecie moimi wyciągniętymi rękoma w tym zagubionym świecie. 

  Czytaj dalej>>>>>

 • 3.

  W wtorek, 25.maja 2021, w Medziugorju rozpoczyna swoją działalność mobilny punkt testowy.Testy będą wykonywać  pracownicy Przychodni w Čitluku we współpracy ze Szpitalem Uniwersyteckim w Mostarze. Wyniki testów będą otrzymywane tego samego dnia. 

   

  Czytaj dalej>>>>

 • 4.

  „Fakt, że nasza planeta nie uległa zniszczeniu w wyniku katastrofy nuklearnej bądź jakiejś klęski żywiołowej zawdzięczamy wyłącznie duszom ofiarnym” - napisał w przedmowie do swej książki Saverio Gaeta, wybitny włoski dziennikarz. Książka „Dusze ofiarne” nie jest łatwą lekturą. Podejmuje bowiem jeden z najważniejszych tematów eschatologicznych – oczyszczenia i końca świata, oraz sądu.

  Czytaj dalej >>>>>>

 • 5.

  „Abp Hoser SAC jest ciągle w szpitalu. (…) Jest słaby. Prosi o modlitwę” — przekazał na Facebooku tę zasmucającą wiadomość ks. Henryk Zieliński, redaktor naczelny tygodnika „Idziemy”.

   

  Czytaj dalej >>>>>>>

 • 6.

  35 lat temu Ojciec święty Jan Paweł II napisał encyklikę o Duchu Świętym.
  W dniu urodzin świętego papieża, w piątym dniu Nowenny  do Ducha Świętego warto sięgnąć do tej lektury: "Dominum et vificantem"


  Czytaj dalej >>>>>>>

 • 7.

  Zapraszamy na spotkanie z Gizellą Cardią widzącą, mistyczką z Trevignano Romano.
  Widząca Gizella da świadectwo swoich spotkań z Matką Bożą, która od 5 lat przekazuje Jej orędzia dla świata i dla Kościoła.

  Czytaj dalej >>>>>>>>>

 • 8.

  „Drogie dzieci, to jest czas odpowiedzialności, przyjmijcie i żyjcie odpowiedzialnie moimi orędziami. Wróćcie do mojego Syna, wróćcie do modlitwy. Kochane dzieci, pozwólcie Bogu mówić do waszych serc. Szatan chce rządzić i zniszczyć wasze życie. 

   

  Czytaj dalej >>>>>>>

 • 9.

  „Drogie dzieci! Dziś wzywam was, byście w kolorach wiosny dawali świadectwo waszej wiary. Niech to będzie wiara nadziei i odwagi. Kochane dzieci, niech wasza wiara będzie niezachwiana w każdej sytuacji, nawet w tym czasie pokusy (próby). Odważnie idźcie z Chrystusem Zmartwychwstałym w kierunku Nieba, które jest waszym celem. Towarzyszę wam na tej drodze świętości i wszystkich was umieszczam w moim Niepokalanym Sercu. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie”.

  Czytaj dalej >>>>>>>

 • 10.

  Droga rodzino modlitewna! Czas, w którym obecnie żyjemy jest znaczony poważnymi kryzysami. Trzęsienia ziemi, pandemia Covid 19, powodzie, wybuchy wulkanów, wywołują wielki strach w każdym ludzkim sercu. Wiemy już, że medycyna i służba zdrowia nie chroni w wielu przypadkach przed chorobami i śmiercią. Kryzys zrównał wszystkich w przeżywaniu obecnych zjawisk...

  Czytaj dalej >>>>>>>

   

 • Bieżące wydanie w formacie PDF "Echa Medziugorja" zawiera tylko 1 stronę wydania papierowego. Osoby zainteresowane otrzymywaniem pełnej wersji „Echa” drogą elektroniczną, proszone są o podanie swoich danych ... (czytaj więcej)