Echo Maryi Królowej Pokoju
Strona Główna » Menu » Menu Górne » Archiwum » Nowenna na maxa u św. Maxa.

Nowenna na maxa u św. Maxa.

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Nowennie przed Uroczystością Niepokalanego Poczęcia NMP wg. św. Faustyny Kowalskiej. Według „Dzienniczka” (1412-1414) siostra Faustyna trzy razy w życiu odprawiła Nowennę składającą się z 1000 Zdrowaś Maryjo dziennie, czyli razem przez 9 dni - 9 tys. „Zdrowaś”. Od 29 listopada do 7 grudnia w Kaplicy św. Maksymiliana w Niepokalanowie od godziny 7.00 do 21.00 będziemy się modlić przed Najświętszym Sakramentem w pięciu blokach modlitewnych po 2 godziny każdy, z godzinnymi przerwami na odpoczynek, posiłek i cichą modlitwę. Każdy blok modlitewny to cztery części różańca, po 200 „Zdrowaś” każdy. 5 bloków stanowi 1000 Zdrowaś. O godzinie 15.00 będzie także Koronka do Bożego Miłosierdzia i Eucharystia. Można przyjechać na wszystkie dni, na kilka lub na jeden, można także uczestniczyć codziennie w jednym lub kilku blokach modlitewnych. Jest to nasz dar serca dla Niepokalanej, taki duchowy kosz róż (każde „Zdrowaś” to jedna róża). Intencja główna o tryumf Niepokalanego Serca Maryi w Polsce i na świecie.

Istnieje możliwość noclegów i posiłków w Domu Rekolekcyjnym w Niepokalanowie (Tel: 46 864 21 61; 609 879 742; e-mail: niepokalanow5@gmail.com) Więcej informacji na załączonych ulotkach i plakatach oraz na stronie internetowej www.niepokalanow.pl. Dla osób, które fizycznie nie mogą dotrzeć w tych dniach do Niepokalanowa będzie możliwość dołączenia się drogę internetową (transmisja wideo on-line). Zgłoszenia uczestnictwa proszę przysyłać na adres: poczta@niepokalanow.pl

zapoznaj się z ulotką >>>     
  • Bieżące wydanie w formacie PDF "Echa Medziugorja" zawiera tylko 1 stronę wydania papierowego. Osoby zainteresowane otrzymywaniem pełnej wersji „Echa” drogą elektroniczną, proszone są o podanie swoich danych ... (czytaj więcej)