Echo Maryi Królowej Pokoju
Strona Główna » Menu » Menu Górne » Strona Główna » Są jeszcze wolne miejsca na wyjazd do Medziugorja na Wielki Tydzień i Wielkanoc !!!

Są jeszcze wolne miejsca na wyjazd do Medziugorja na Wielki Tydzień i Wielkanoc !!!

Zachęcamy do udziału w pielgrzymce do Medziuigorja, która odbędzie się w Wielkim Tygodniu. Osoby już zapisane na wspomniany wyjazd prosimy o zapoznanie się ze zmianami w programie i cenie pielgrzymki:

Podczas wyjazdu przygotowanie do Wielkiej Nocy "wg 24 godzin Męki Pana Jezusa objawione Luisie Piccaretti" i " Spotkania z Bogiem Żywym" ks. Tomoslava Ivancica. Czytaj dalej >>>

Początkowo chcieliśmy jechać do Ziemi Świętej, ale Duch Święty - tak jak kiedyś św. Pawła skierował do Macedonii - nas kieruje po raz pierwszy do Medziugorja na Wielki Tydzień i Wielkanoc, ze szczególnym uwzględnieniem Triduum. Rozpoczynamy z Dobrym Łotrem w Niedzielę Palmową, w Wielkanoc Maria Pavlović-Lunetti ma urodziny - ufamy, że nas zaprosi na objawienie do siebie, a w Poniedziałek Wielkanocny, ufamy, że Mirjana jak zwykle 2 dnia miesiąca będzie miała objawienie przy Niebieskim Krzyżu. Więcej szczegółów w załaczniku - zapraszamy obierz dobry kierunek!!!

Św.Charbel, pustelnik, który spędził wiele lat w samotności, powiedział
takie słowa: Kierunek, który obierasz jest ważniejszy niż prędkość, z jaką
się poruszasz. Jaki jest pożytek z prędkości i przyspieszenia, kiedy
kierunek jest błędny? Nie zaczynaj niczego na ziemi, jeśli nie będzie to
miało końca w Niebie, nie wybieraj takiej drogi na ziemi, która nie
doprowadzi cię do Nieba..

zobacz program pielgrzymki >>>

pobierz formularz >>>

Pozdrawiam
Z Panem Bogiem
Ewa Jurasz

nasze pielgrzymki >>>

     

Oferta miesiąca:

  • W miesiącu marcu polecamy kolejną rozmowę Tomasza Terlikowskiego z ks. Piotrem Glasem. Tym razem przedmiotem rozważań znanego duszpasterza i rekolekcjonisty są Boże przykazania. Do książki "Dekalog. Prawdziwa droga w czasach zamętu" dodajemy obrazek św. Charbela z modlitwą

    przejdź do sklepu >>>

     

     


  • Bieżące wydanie w formacie PDF "Echa Medziugorja" zawiera tylko 1 stronę wydania papierowego. Osoby zainteresowane otrzymywaniem pełnej wersji „Echa” drogą elektroniczną, proszone są o podanie swoich danych ... (czytaj więcej)