Echo Maryi Królowej Pokoju
Strona Główna » Menu » Menu Górne » Strona Główna » Zakończyły się rekolekcje z o. Petarem Ljubicicem

Zakończyły się rekolekcje z o. Petarem Ljubicicem

Nocnym czuwaniem z poniedziałku na wtorek (26/27 sierpnia) na Jasnej Górze zakończyły się rekolekcje z o. Petarem Ljubicicem. Od soboty Chorwacki duchowny w Licheniu i Częstochowie prowadził ćwiczenia duchowne, w których udział wzięło kilkaset osób. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację tego przedsięwzięcia, które było wielkim duchowym przeżyciem dla wszystkich uczestników. Dziękując Bogu za ten owocny czas pozostajemy z myślą przewodnią o. Petara: „cóż człowieku ci z tego, że cały świat zyskasz, a na duszy stratę poniesiesz”.

     

Oferta miesiąca:

  • W miesiącu wrześniu polecamy praktyczny terminarz autorstwa Zbigniewa T. Nowaka na 2020 rok. Nie jest to zwykłe kalendarium ale także poradnik jak korzystać z "apteki natury". Do każdej sprzedanej książki dodany zostanie pocztówkowy obrazek Matki Bożej.

    przejdź do sklepu>>>

  • Bieżące wydanie w formacie PDF "Echa Medziugorja" zawiera tylko 1 stronę wydania papierowego. Osoby zainteresowane otrzymywaniem pełnej wersji „Echa” drogą elektroniczną, proszone są o podanie swoich danych ... (czytaj więcej)