Echo Maryi Królowej Pokoju
Strona Główna » Menu » Menu Górne » Strona Główna » Wydawnictwo poleca!

Wydawnictwo poleca!

W miesiącu styczniu zachęcamy do rozważań Orędzi, jakie Królowa Pokoju z Medziugorja od  36 lat przekazuje ludzkości. Wszystkie posłania Gospy zebrano w jednym tonie pt. Słowa z Nieba. Zbiór Orędzi Matki Bożej z Medziugorja Królowej Pokoju.
Do książki dodajemy 4 obrazki z wizerunkiem Matki Bożej z modlitwami !!!24 czerwca 1981 w Medziugorju nastąpiło wydarzenie, którego całkowitej istoty nie sposób ogarnąć ludzkim umysłem. Sześciorgu dzieciom objawiła się Królowa Pokoju, która za ich pomocą zapragnęła skontaktować się ze światem zagubionych ludzi. Od tamtego momentu, po dziś dzień Maryja przekazuje ludzkości swoje posłanie. Ile z tych słów przywiodło do nawrócenia, zmieniło dusze? Ile z nich uratowało świat przed zgubą? Jak zaznaczył o. L. Rupćcić: „Orędzia Matki Bożej są w pełni biblijne i w pełni ludzkie. Są zgodne z Ewangelią i odpowiadają na prawdziwe ludzkie potrzeby. Ludzie to wyczuwają i sięgają po nie, jak głodny po chleb. Garną się po nie z całego świata”. W jednym tomie zebrano wszystkie słowa, jakie na przestrzeni ponad trzech dekad Maryja raczyła skierować do wybranych synów i córek pochodzących z tej małej bałkańskiej miejscowości. Biorąc pod uwagę dynamikę wydarzeń, jakie mają miejsce w Medziugorje, wydawnictwo stara się na bieżąco aktualizować Słowa, jakie Niebo ofiaruje ludziom. 

przejdź do sklepu >>>


     

Oferta miesiąca:

  • W miesiącu styczniu zachęcamy do rozważań Orędzi, jakie Królowa Pokoju z Medziugorja od  36 lat przekazuje ludzkości. Wszystkie posłania Gospy zebrano w jednym tonie pt. Słowa z Nieba. Zbiór Orędzi Matki Bożej z Medziugorja Królowej Pokoju.

    Do książki dodajemy 4 obrazki z wizerunkiem Matki Bozej z modlitwami !!!

    przejdź do sklepu >>>


  • Bieżące wydanie w formacie PDF "Echa Medziugorja" zawiera tylko 1 stronę wydania papierowego. Osoby zainteresowane otrzymywaniem pełnej wersji „Echa” drogą elektroniczną, proszone są o podanie swoich danych ... (czytaj więcej)