Echo Maryi Królowej Pokoju
Strona Główna » Menu » Menu Górne » Strona Główna » Walentynki u św. Walentego

Walentynki u św. Walentego

13 lutego 2016 r. - zapraszamy do parafii Jarosławice k/Radomia, gdzie gościliśmy z don Pietro Zorza, na Mszę Świętą z nabożeństwem do św. Walentego i namaszczenie olejem. Z Krakowa autokarowy wyjazd dwudniowy połączony z noclegiem u MB Bolesnej Pani Świętokrzyskiej w Kałkowie-Godowie i uczestnictwem w Misterium Męki Pańskiej. Nawiedzenie Jędrzejowa, Wąchocka i Ostrej Bramy w Skarżysku-Kamiennej.

Program:
13 lutego 2016r.
7.30 – zbiórka: parking przy kościele MB Różańcowej – Piaski Nowe, ul. Nowosądecka 41.
7.45 – ul. Kałuża przy Cracovii. Trasa: al. 29 Listopada - wyjazd na Warszawę; Miechów, Jędrzejów - nawiedzenie pierwszego Opactwa Cystersów w Polsce, Kielce, przyjazd do Jarosławic. Msza Święta ku czci św. Walentego i namaszczenie olejem. Przejazd na nocleg do Kałkowa-Godowa do sanktuarium MB Bolesnej Pani Świętokrzyskiej, obiadokolacja, Misterium Męki Pańskiej.


14 lutego 2016r.
Śniadanie. Msza Święta. Nawiedzenie Wąchocka i Ostrej Bramy w Skarżysku-Kamiennej
Koszt ok. 80 zł przy pełnym autokarze: nocleg – pokoje wieloosbowe.

 

Zapisy: 886 486 123.

     

Oferta miesiąca:

  • Na rozpoczynający się Wielki Post polecamy pozycję o. Slavko Barbarića "Post i Modlitwa. Życie z Chlebem". W miesiącu lutym do książki dodajemy obrazek z egzorcyzmem oraz obrazek z modlitwą "Zanurzenie we Krwi Chrystusa"

    przejdź do sklepu >>>

     


  • Bieżące wydanie w formacie PDF "Echa Medziugorja" zawiera tylko 1 stronę wydania papierowego. Osoby zainteresowane otrzymywaniem pełnej wersji „Echa” drogą elektroniczną, proszone są o podanie swoich danych ... (czytaj więcej)