Echo Maryi Królowej Pokoju
Strona Główna » Menu » Menu Górne » Strona Główna » W obronie tożsamości św. Mikołaja

W obronie tożsamości św. MikołajaObraz św. Mikołaja jest we współczesnym świecie bardzo zniekształcony. Jowialny krasnal w otoczeniu elfów w niczym nie przypomina postaci, z jaką kojarzyć powinno się jego imię. A był to przecież świętobliwy, zatroskany o dobro Kościoła biskup, który słynął z wielkiej szczodrości. Więcej o tych zasadniczych dla różnicach między komercyjnym mikołajem, a św. biskupem z Miry w wyjątkowy sposób pisze współpracująca z redakcją „Echa” pani Wanda:

 

zobacz także rys biograficzny świętego:

http://wzasiegu.pl/informacje/kim-jestes-swiety-mikolaju/


     

Oferta miesiąca:

  • W miesiącu lutym, w związku z kolejną rocznicą śmierci ks. prof. Tomislava Ivancica polecamy książkę „Spotkanie z Bogiem Żywym”. W naszej ofercie pozycja ta objęta jest wyjątkową promocją - do zmówionej książki dodajemy publikację M. Lasoty „Donos na Wojtyłę” (ilość gratisowych książek ograniczona).

    Przejdź do sklepu >>>

  • Bieżące wydanie w formacie PDF "Echa Medziugorja" zawiera tylko 1 stronę wydania papierowego. Osoby zainteresowane otrzymywaniem pełnej wersji „Echa” drogą elektroniczną, proszone są o podanie swoich danych ... (czytaj więcej)