Echo Maryi Królowej Pokoju
Strona Główna » Menu » Menu Górne » Strona Główna » Podsumowanie wizyty abpa Hosera w polskich mediach

Podsumowanie wizyty abpa Hosera w polskich mediach

 

W polskich mediach pojawiły się pierwsze podsumowania niedawnej wizyty abpa Henryka Hosera w Medziugorju

Wątek misji arcybiskupa w Medziugorju poruszony został w TVP, gdzie duchowny wystąpił 16.04.2017 r. jako "Gość Wiadomości" (od11 minuty rozmowy)

http://vod.tvp.pl/29669735/16042017

W piątek 21.04 abp Henryk Hoser w obszernej realcji dla Salve TV - Chrześcijańskiej Telewizji Internetowej Diecezji Warszawsko-Praskiej podzielił się swoimi spostrzeżeniami na temat niedawnej wizyty w Medziugorju

http://www.salvetv.pl/multimedia/serwis-informacyjny/5648/abp-henryk-hoser-sac-o-misji-w-medjugorie-konf-prasowa-21-iv-2017

 

 

     

Oferta miesiąca:

  • W dniach, w których wspominamy 40 rocznicę wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową pragniemy zachęcić do zakupu bestsellerowej książki "Kwiatki św. Jana Pawła II". Papież Polak całe swoje kapłańskie życie, a także rozciągnięty na długie lata pontyfikat oparł na Maryi. Powszechnie wiadomo, jak bliskie jego sercu były także wydarzenia w Medziugorju. Stąd w naszej ofercie, do wspomnianej książki dodajemy unikalną pamiątkę z Medziugorja (zafoliowane kamyki z Podbrdo) oraz obrazek z Aktem poświęcenia domu Niepokalanemu Sercu Maryi.

    przejdź do sklepu >>>

  • Bieżące wydanie w formacie PDF "Echa Medziugorja" zawiera tylko 1 stronę wydania papierowego. Osoby zainteresowane otrzymywaniem pełnej wersji „Echa” drogą elektroniczną, proszone są o podanie swoich danych ... (czytaj więcej)