Echo Maryi Królowej Pokoju
Strona Główna » Menu » Menu Górne » Strona Główna » Pielgrzymka Włochy 5-14 Wrzesień 2020

Pielgrzymka Włochy 5-14 Wrzesień 2020

Pielgrzymka Włochy Wrzesień 2020

Od 5-14 września planujemy pielgrzymkę autokarową do Włoch, głównie do regionu Umbrii i Lazio, gdzie mieszka fra Elia i Gisela, na doroczne uroczystości peregrynacji figury Matki Bożej Fatimskiej po Calvi (12.09 - imieniny Matki Bożej), i na objawienie do Giselli (08.09 - urodziny Matki Bożej) do Trevignano Romango, dokładny program w przygotowaniu, w ciągu najbliższych kilku dni. Osoby zainteresowane proszone o kontakt mailowy lub tel 501710620. Zapraszamy Redakcja Echa Medziugorja.


„Patrz woła Cię spośród tylu lepszych niż Ty, dziś jest Twój dzień, Jezus zna Twoje łzy” – por. Łk 13,12

 

Kiedy nadszedł czas uczty posłał swego sługę aby powiedział zaproszonym:

 

„Przyjdźcie, bo już wszystko jest gotowe” - Łk 14,15-24

 

Planowany program pielgrzymki do Włoch (05 -14.09.2020 r.)

 
 

05.09.20r. (1. sobota)Dzień Wyjścia – Rozpoczęcie pielgrzymki zbiórką ok. godz. 5.40 w Krakowie. 6.00 - Msza Święta. Przejazd przez Czechy, Austrię do Tarvisio – nocleg tranzytowy, bez wspólnej kolacji. Podczas podróży wyżywienie we własnym zakresie.

 

 06.09.20r. (niedziela) - Msza Święta na wjeździe do Włoch, w powiecie Tarvisio, w Alpach Giulie, na Monte Lussarri (1789 m n.p.m – dach Europy) -  w sanktuarium Matki Bożej Królowej Narodów Europy, - http://www.santuariodelmontelussari.it/contatti/dove-siamo/. Wyjazd na górę kolejką. Przejazd do Akwileja - http://www.urcpie-aquitaine.eu/palmanova-akwileja-i-okolice/  Nocleg i kolacja nad morzem w Lignano (Lido Weneckie).

 

 07.09.20r. (poniedziałek) - Lignano (Lido Weneckie) – Orvieto cud Eucharystyczny - Collevalenza – włoskie sanktuarium Miłosierdzia Bożego – sługa Boża Matka Sperazna (kontynuacja objawień s. Faustyny), baseny z cudowną wodą jak w Lourdes http://www.collevalenza.it/Polacco/Pagina001.htm - obiadokolacja, nocleg.

 

08.09.20r. (wtorek) - Śniadanie. Msza Święta w Terni – grób św. Walentego – patrona chorób głowy (psychicznych, padaczek), przejazd do Trevignano Romano na spotkanie modlitewne z Gizelą Carda z okazji urodzin Matki Bożej, https://www.lareginadelrosario.com/2018/09/   Przejazd do Rzymu, obiadokolacja i nocleg – w Domu Pielgrzyma SURSUM CORDA, via S. Giovanni della Croce 33, u Sióstr Antonianek.

 

 09.09.20r. (środa) - Śniadanie. Pobyt w Lazio i w Umbrii. Msza Święta w Montefiascone u ss. Benedyktynek, nawiedzenie grobu sł. Bożej s. Cecyli, która spisała „Żywot św. Józefa”, Bolseny, gdzie wydarzył się cud Eucharystyczny przeniesiony do Orvieto i inne miejscowości.

 

 10.09.20r. - (czwartek) – Śniadanie. Wyjazd do Bazyliki i na pl. św. Piotra na godz. 7.00, na Mszę Świętą u grobu Jana Pawła II. Całodzienne zwiedzanie Rzymu chrześcijańskiego na Zatybrzu.

 

 11.09.20r. - (piątek) - Śniadanie. Wyjazd do Katakumb, Tre Fontanny, Madonna della Rivelazione – Msza Święta, możliwe spotkanie z Jeleną Vasilij). Cd zwiedzania Rzymu chrześcijańskiego.

 

12.09.20r. (sobota) – Śniadanie. Wyjazd z Rzymu do Calvi Dell'Umbria, do Brata Eliasza (fra Elia) - współczesny stygmatyk włoski, któremu Pan Jezus objawił swoje oblicze (https://www.youtube.com/watch?v=os8VR4v6ric ), na doroczne święto ku czci Matki Bożej (imieniny Maryi). Przejazd do Foglinona nocleg i kolację.

 

13.09.20r. (niedziela) - Śniadanie. Wyjazd do Lavezzoli na Mszę Świętą w parafii don Pietro Zorz’y. Tarvisio – nocleg tranzytowy, kolacja.

 

14.09.20r. (poniedziałek) - Śniadanie. Wyjazd z Tarvisio, powrót do Polski przez Austrię, Czechy, wyżywienie własne podczas podróży, możliwość obiadu w Czechach. Powrót w godzinach wieczornych do Krakowa – Msza Święta.

 

 
     
  • Bieżące wydanie w formacie PDF "Echa Medziugorja" zawiera tylko 1 stronę wydania papierowego. Osoby zainteresowane otrzymywaniem pełnej wersji „Echa” drogą elektroniczną, proszone są o podanie swoich danych ... (czytaj więcej)