Echo Maryi Królowej Pokoju
Strona Główna » Menu » Menu Górne » Strona Główna » Orędzie dla Mirjany 2 października 2014r.

Orędzie dla Mirjany 2 października 2014r.

„Drogie dzieci. Z macierzyńską miłością proszę was, abyście się wzajemnie miłowali. Niech w waszych sercach, będzie tak, jak od samego początku pragnął mój Syn - ponad wszystko co ziemskie, na pierwszym miejscu miłość do Ojca Niebieskiego i bliźniego swego. Moje drogie dzieci, czyż nie rozpoznajecie znaków czasu? Czyż nie rozpoznajecie, że to wszystko co się wokół was dzieje, wszystko co się wydarza, jest wynikiem braku miłości?!! Zrozumcie, że ratunek jest w prawdziwych wartościach. Przyjmijcie moc Ojca Niebieskiego, miłujcie Go i szanujcie. Kroczcie śladami mojego Syna.

Wy, drogie dzieci, moi drodzy apostołowie, wy zawsze wciąż od nowa gromadzicie się wokół mnie, gdyż jesteście spragnieni. Pragniecie pokoju, miłości i szczęścia. Napijcie się z moich dłoni. Moje ręce dają wam mojego Syna, który jest źródłem Wody Żywej. On ożywi waszą wiarę i oczyści wasze serca, ponieważ mój Syn miłuje czyste serca, a czyste serca miłują mojego Syna. Tylko czyste serca są pokorne i mają silną wiarę. Takich serc od was oczekuję.

Moje dzieci, mój Syn powiedział, że jestem Matką całego świata. Was, którzy mnie jako Matkę przyjmujecie, proszę, abyście swoim życiem, modlitwą i ofiarą pomogli mi, aby wszystkie moje dzieci uznały mnie za Matkę, bym mogła poprowadzić je do źródła wody żywej. Dziękuję wam!

Moje drogie dzieci, gdy wasi pasterze swoimi błogosławionymi rękami udzielają wam Ciała mojego Syna, zawsze w sercu dziękujcie mojemu Synowi za ofiarę i za pasterzy, których On wciąż od nowa wam daje”.

     

Oferta miesiąca:

  • W miesiącu sierpniu, który w sposób szczególny poświęcony jest Matce Bożej, polecamy książkę ks. Piotra Glasa "Ostatnie wołanie Maryi". Do każdej sprzedanej w tym miesiącu książki dodajemy dwa obrazki: obrazek z pierwszym orędziem z Medziugorja oraz obrazek z Koronką Pokoju

    przejdź do sklepu>>>

  • Bieżące wydanie w formacie PDF "Echa Medziugorja" zawiera tylko 1 stronę wydania papierowego. Osoby zainteresowane otrzymywaniem pełnej wersji „Echa” drogą elektroniczną, proszone są o podanie swoich danych ... (czytaj więcej)