Echo Maryi Królowej Pokoju

Obory 2015

XVI Ogólnopolski Wieczernik Królowej Pokoju w Oborach - sobota, 11 lipca 2015 r. (rozpoczęcie o godz. 10.00, zakończenie o godz. 19.00). Uroczystej Mszy Świętej o godz. 12.00 przewodniczyć będzie Ks. Bp Piotr Libera z Płocka. 


W programie Spotkania: modlitwa różańcowa, konferencje, godzina świadectw, adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała, ceremonia przyjęcia do Szkaplerza Matki Bożej z Góry Karmel. Spotkanie odbędzie się na placu przed sanktuarium. Prosimy o przywiezienie ze sobą krzesełek turystycznych i parasoli, kapłanów o zabranie alby i stuły.


Zapraszają serdecznie - Ojcowie Karmelici. Więcej informacji na stronie www.obory.com.pl Zgłoszenia grup pielgrzymkowych: o. Piotr Męczyński O. Carm., Obory 38, 87-645 Zbójno k. Rypina. Tel. 606 989 710 lub 54/ 280 11 59, wew. 23. lub opiotr@obory.com.pl
Z wdzięczną pamięcią w modlitwie i darem Chrystusowego błogosławieństwa - o. Piot

     

Oferta miesiąca:

  • W miesiącu wrześniu polecamy praktyczny terminarz autorstwa Zbigniewa T. Nowaka na 2020 rok. Nie jest to zwykłe kalendarium ale także poradnik jak korzystać z "apteki natury". Do każdej sprzedanej książki dodany zostanie pocztówkowy obrazek Matki Bożej.

    przejdź do sklepu>>>

  • Bieżące wydanie w formacie PDF "Echa Medziugorja" zawiera tylko 1 stronę wydania papierowego. Osoby zainteresowane otrzymywaniem pełnej wersji „Echa” drogą elektroniczną, proszone są o podanie swoich danych ... (czytaj więcej)