Echo Maryi Królowej Pokoju

Obory 2015

XVI Ogólnopolski Wieczernik Królowej Pokoju w Oborach - sobota, 11 lipca 2015 r. (rozpoczęcie o godz. 10.00, zakończenie o godz. 19.00). Uroczystej Mszy Świętej o godz. 12.00 przewodniczyć będzie Ks. Bp Piotr Libera z Płocka. 


W programie Spotkania: modlitwa różańcowa, konferencje, godzina świadectw, adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała, ceremonia przyjęcia do Szkaplerza Matki Bożej z Góry Karmel. Spotkanie odbędzie się na placu przed sanktuarium. Prosimy o przywiezienie ze sobą krzesełek turystycznych i parasoli, kapłanów o zabranie alby i stuły.


Zapraszają serdecznie - Ojcowie Karmelici. Więcej informacji na stronie www.obory.com.pl Zgłoszenia grup pielgrzymkowych: o. Piotr Męczyński O. Carm., Obory 38, 87-645 Zbójno k. Rypina. Tel. 606 989 710 lub 54/ 280 11 59, wew. 23. lub opiotr@obory.com.pl
Z wdzięczną pamięcią w modlitwie i darem Chrystusowego błogosławieństwa - o. Piot

     

Oferta miesiąca:

  • W dniach, w których wspominamy 40 rocznicę wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową pragniemy zachęcić do zakupu bestsellerowej książki "Kwiatki św. Jana Pawła II". Papież Polak całe swoje kapłańskie życie, a także rozciągnięty na długie lata pontyfikat oparł na Maryi. Powszechnie wiadomo, jak bliskie jego sercu były także wydarzenia w Medziugorju. Stąd w naszej ofercie, do wspomnianej książki dodajemy unikalną pamiątkę z Medziugorja (zafoliowane kamyki z Podbrdo) oraz obrazek z Aktem poświęcenia domu Niepokalanemu Sercu Maryi.

    przejdź do sklepu >>>

  • Bieżące wydanie w formacie PDF "Echa Medziugorja" zawiera tylko 1 stronę wydania papierowego. Osoby zainteresowane otrzymywaniem pełnej wersji „Echa” drogą elektroniczną, proszone są o podanie swoich danych ... (czytaj więcej)