Echo Maryi Królowej Pokoju
Strona Główna » Menu » Menu Górne » Strona Główna » Możliwość udziału w rekolekcjach w Licheniu

Możliwość udziału w rekolekcjach w Licheniu

Uwaga Małopolska -Śląsk! Są jeszcze wolne miejsca na Rekolekcje do Lichenia, które będzie prowadził o. Petar Ljubicić z Medziugorja, w autokarze z Krakowa, a tym samym noclegi w Domu Rekolekcyjnym (bo miejsc noclegowych już  nie ma, jak ktoś chce brac udział w rekolekcjach - to załatwia nocleg we własnym zakresie, np. w kwaterach prywatnych). Dlatego możemy zabrac osoby na trasie przejazdu, lub można dojechać na miejsce zbiórki - parafia Różańca Świętego - Kraków - Piaski, ul. Nowosądecka i na parkingu parafialnym zostawic samochód - tak robi parę osób np. z Dębicy. Wyjazd w sobotę 24.08.19  rano -  wszelkie info i zapisy: 886 486 123, 12/3594906
pamiętajcie - Te spotkania przed wiekami przygotował Bóg Ojciec.

     

Oferta miesiąca:

  • W miesiącu wrześniu polecamy praktyczny terminarz autorstwa Zbigniewa T. Nowaka na 2020 rok. Nie jest to zwykłe kalendarium ale także poradnik jak korzystać z "apteki natury". Do każdej sprzedanej książki dodany zostanie pocztówkowy obrazek Matki Bożej.

    przejdź do sklepu>>>

  • Bieżące wydanie w formacie PDF "Echa Medziugorja" zawiera tylko 1 stronę wydania papierowego. Osoby zainteresowane otrzymywaniem pełnej wersji „Echa” drogą elektroniczną, proszone są o podanie swoich danych ... (czytaj więcej)