Echo Maryi Królowej Pokoju
Strona Główna » Menu » Menu Górne » Strona Główna » Koniec objawień 2go dnia miesiąca

Koniec objawień 2go dnia miesiąca

 

Podczas objawienia dla Mirjany Soldo, 18 marca 2020 r., które miało miejsce w domu widzącej,  w gronie najbliższej rodziny w godz. 13.41-13.47, Matka Boża zapowiedziała, że NIE BĘDZIE się jej już objawiać 2go dnia miesiąca.

Refleksja don Armando – przyjaciela Rodziny Mirjany – na temat zakończenia objawień z 2go dnia miesiąca:

Objawienia 2 dnia miesiąca

Tak jak sama Mirjana powiedziała, objawienia 2. dnia miesiąca miały być tymczasowe i miały trwać tak długo, jak Matka Boża uzna to za stosowne. W tych objawieniach Dziewica Maryja zapraszała do modlitwy o nawrócenie i za tych, którzy są daleko od wiary. Teraz ten czas się skończył, ze zrozumiałym bólem dla Mirjany, która, jak mi mówią, rozpaczliwie płacze w swoim pokoju. Natomiast doroczne objawienia 18 marca dla Mirjany będą kontynuowane przez całe jej życie. Szczegółem tej daty jest to, że zbiega się ona z urodzinami Widzącej. Ale to nie jest powód dorocznego objawienia się Maryi Mirjannie. Powód będzie znany we właściwym czasie. Myślę, że po zakończeniu tej fazy objawień Królowej Pokoju na scenę wkroczą Apostołowie Jej Miłości, z prawdopodobnym ujawnieniem już niektórych z dziesięciu Tajemnic.

Będziemy musieli także poczekać na moment, w którym Matka Boża objawi dziesiątą tajemnicę pozostałym trzem Widzącym. Wtedy to, nie będzie już dłużej objawiać się codziennie żadnemu z nich, lub objawi się bez przekazywania orędzi. Och, jak docenimy wtedy orędzia, które teraz przyjmujemy, przede wszystkim z ciekawości. Kiedy skończy się ten kolejny etap działania Królowej Pokoju, na scenę wkroczą jeszcze bardziej Apostołowie Jej Miłości, wraz z pozostałymi tajemnicami, aż do Triumfu Niepokalanego Serca Maryi. Nie zapominajmy, że Pasterze poprowadzą nas w tych etapach aż do Jej Triumfu, tak jak Matka Boża już zapowiedziała.

Przechodzimy teraz do krótkiego komentarza dzisiejszego orędzia, zostawiając dalsze szczegóły na później ...

Orędzie Matki Bożej przekazane Mirjanie 18 marca 2020 r.:

„Drogie dzieci, mój Syn jako Bóg zawsze patrzył ponad czasem. Ja, jako Jego matka, przez Niego, patrzę w czasie. Widzę piękne i bolesne rzeczy. Ale widzę, że jest jeszcze miłość i że trzeba sprawić, by została poznana. Dzieci moje, nie możecie być szczęśliwi, jeśli wzajemnie się nie miłujecie, jeśli nie kochacie w każdej sytuacji i w każdej chwili swego życia. A ja jako matka przychodzę do was z miłości, by pomóc wam poznać prawdziwą Miłość, byście poznali mojego Syna. Dlatego wzywam was, abyście ciągle od nowa coraz bardziej pragnęli miłości, wiary i nadziei. Jedynym źródłem, z którego możecie pić, jest zaufanie do Boga, mojego Syna. Dzieci moje, w chwilach niepokoju i wyrzeczeń szukajcie tylko oblicza mego Syna. Żyjcie Jego słowami i nie lękajcie się. Módlcie się i kochajcie szczerymi uczuciami, dobrymi uczynkami i pomóżcie światu zmienić się, a moje serce zwycięży. Tak jak mój Syn i ja mówię wam, abyście się wzajemnie miłowali, bo bez miłości nie ma zbawienia. Dziękuję wam dzieci moje”.

Ostatnie zdanie orędzia jest bardzo ważne. Maryja odwołuje się do testamentu Jezusa, aby ożywić naszą misję i nasze życie, które musi być naznaczone miłością, aby dawać świadectwo: poprzez modlitwę i wyrzeczenie, ale przede wszystkim przez życie i świadectwo Miłości: „Jak mój Syn mówię wam także, abyście się wzajemnie miłowali, ponieważ bez miłości nie ma zbawienia”.
W bardzo zachęcającym kontekście, Maryja zaprasza nas do zaspokojenia pragnienia w źródle zaufania Jezusowi, Jej Synowi i naszemu Bogu. Uważam jednak za bardzo ważne te słowa orędzia: „Moje dzieci w czasach niepokoju i wyrzeczenia, szukajcie tylko oblicza mego Syna”. Oto Święte Oblicze, o którym ostatnio też wam mówiłem, jako tarcza i zbawienie na te smutne czasy!

Dlatego w centrum nie będzie już twarzy Maryi, która będzie nadal objawiać się Marii, Vicce i Ivanowi. Uważam jednak, że dzięki przyszłemu orędziu przekazanemu przez Marię, które będzie 25. marca, dowiemy się więcej i być może wszystko stanie się jaśniejsze.

To dzisiejsze orędzie, które jest bardzo wzruszające, zachęcające i głębokie, oprócz tego, że zachęca nas do zwrócenia wzroku w stronę Jezusa, zachęca nas również do życia Jego Słowami, a przede wszystkim Jego Nowym Przykazaniem, które przekona i zmieni cały świat. Pozostańmy w modlitwie i głębokim słuchaniu.
Zachęcam was, abyście się nie zniechęcali, jeśli pozostaniemy bez orędzi z 2. dnia miesiąca. Wiemy, że Bóg ma swój zwycięski plan i zawsze sprawi, że poczujemy, iż jest blisko nas, również poprzez Maryję, która rozpoczęła w Medziugorju historię Miłości i zbawienia, którą doprowadzi do końca, nie tylko przez „bolesne rzeczy”, ale także i „piękne rzeczy” ogłoszone tutaj. Błogosławię was.

Ojciec Armando

 

     
  • Bieżące wydanie w formacie PDF "Echa Medziugorja" zawiera tylko 1 stronę wydania papierowego. Osoby zainteresowane otrzymywaniem pełnej wersji „Echa” drogą elektroniczną, proszone są o podanie swoich danych ... (czytaj więcej)