Echo Maryi Królowej Pokoju
Strona Główna » Menu » Menu Prawe » Wydawnictwo - Sklep » Literatura religijna
123>

Literatura religijna

 • 1.

  Jest to książka przedstawiająca osobę brata Elia Cataldo, (włoskiego stygmatyka, który w czerwcu odwiedził Polskę), historię jego życia, tradycje rodzinnych stron i środowisko, w którym wzrastał oraz dzieje już dorosłego życia i borykania się z misją i powołaniem, które przeznaczył mu Bóg.

  Zobacz
 • 2.

  Jest to pierwsza biografia autora potężnej modlitwy „Jezu, Ty się tym zajmij”, o której pisaliśmy w Echu nr 223/2006. Ks. Dolindo Ruotolo to mistyk. Posiadał przedziwny wgląd w duszę człowieka – napisał ponad 220 tysięcy imaginette, obrazków z proroczym słowem skierowanym do konkretnej osoby. Niezwykle ceniony przez o. Pio, który często odsyłał do niego penitentów.

  czytaj dalej >>>

  Zobacz
 • 3.
 • 4.
 • 5.

  Cuda towarzyszą chrześcijaństwu od początku. Często stajemy bezradni wobec ich spektakularności, ale jeszcze częściej wyczekujemy ich z nadzieją, zwłaszcza kiedy spotykają nas i naszych bliskich trudne chwile. W bogato ilustrowanym albumie przedstawiono takie miejsca jak: Licheń, Częstochowa, Gidle, Gietrzwałd, Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach, Fatima, Lourdes, Montserrat Cascia (Sanktuarium św. Rity), Ostra Brama w Wilnie.

  Zobacz
 • 6.
  Słowo Pouczenia 35 zł cena:

  Już przy pierwszym zetknięciu się z niniejszą książką zorientujesz się, że nie sposób jej przeczytać od razu, jednym tchem. Każde zdanie wymusza potrzebę zatrzymania się i zastanowienia. Każde porusza, mniej lub bardziej, przy pierwszej i kolejnej lekturze.

  Zobacz
 • 7.

  „Każde słowo ma w sobie moc”

  Autor – biblista i hebraista w fascynujący sposób wyjaśnia, jak mocno imiona postaci biblijnych wiążą się z ich codziennym życiem i misją, jaką powierzył im Bóg. Dzięki niemu poznajemy znaczenie i historie postaci zarówno ze Starego jak i z Nowego Testamentu. W książce nie mogło oczywiście zabraknąć wyjaśnienia imion najważniejszych dla każdego wierzącego, czyli: JHWH i Jezus.

  czytaj dalej >>>

  Zobacz
 • 8.

  „Kochać Chrystusa trzeba w ludziach, bo On tam jest spragniony miłości. Nie w abstrakcyjnych wyobrażeniach, lecz w konkretnych osobach, które znam i spotykam, zwłaszcza w tych, w których brak miłości”.
  Alicja Lenczewska
  Zobacz
 • 9.

  Ciekawie napisany, pełen anegdot i wspomnień rys biograficzny św. Jana Pawła II.

  Zobacz
 • 10.

  Książka to szczegółowy zapis wydarzeń oraz dokumenty władz kościelnych i przeprowadzonych badań, potwierdzających zaistnienie cudu. Cenną relikwię można celebrować codziennie od godz. 7 do 19 w sanktuarium św. Jacka w Legnicy. 


  Zobacz
123>
1.
Literatura religijna cena:

Opis:

Cena: zł

Zobacz

Oferta miesiąca:

 •  W miesiącu lipcu, w czasie intensywnych pielgrzymek do Medziugorja polecamy książkę Vicka mówi do młodych i do rodzin". W serii wywiadów Widząca odpowiada na szereg istotnych pytań odnośnie swego osobistego doświadczenia Objawień.

  Przejdź do sklepu >>>

 • Bieżące wydanie w formacie PDF "Echa Medziugorja" zawiera tylko 1 stronę wydania papierowego. Osoby zainteresowane otrzymywaniem pełnej wersji „Echa” drogą elektroniczną, proszone są o podanie swoich danych ... (czytaj więcej)