Echo Maryi Królowej Pokoju
Strona Główna » Menu » Menu Górne » Strona Główna » Dokumenty badań medycznych Widzących przekazane abpowi Hoserowi

Dokumenty badań medycznych Widzących przekazane abpowi Hoserowi

W święto ofiarowania Najświętszej Maryi Panny w Świątyni, w środę 21.11.2018 r., po porannej Mszy Świętej abp Henryk Hoser w obecności medziugorskiego proboszcza o. Marinka Šakota i o. Ivana Landeke, który był proboszczem w czasie przeprowadzania badań, przyjął delegację Instytutu Pogranicznych Obszarów Nauk z Innsbrucka.

Dr Thomas Elfride i Angelika Lang przekazali arcybiskupowi Hoserowi kompletną dokumentację projektu badawczego, który na medziugorskich Widzących przeprowadzili prof. Andreas Resch i dr Giorgio Gagliardi w 1998 roku.

Widać było wzruszenie abpa Hosera dobrocią wieloletnich przyjaciół Medziugorja i hercegowińskich franciszkanów.

     

Oferta miesiąca:

  • W maju – miesiącu poświęconym Maryi - polecamy książkę przybliżającą orędzia Matki Bożej z Medziugorja. „Módlcie się, by zwyciężyć szatana”, to lektura, w której szczególny nacisk położono na przesłania odnośnie zmagań ze złem. Do każdej zakupionej książki dodajemy ulotkę „5 kamieni” oraz obrazek: „Pierwszy dzień objawień w Medziugorju”.

    Przejdź do sklepu >>>

  • Bieżące wydanie w formacie PDF "Echa Medziugorja" zawiera tylko 1 stronę wydania papierowego. Osoby zainteresowane otrzymywaniem pełnej wersji „Echa” drogą elektroniczną, proszone są o podanie swoich danych ... (czytaj więcej)