Echo Maryi Królowej Pokoju
Strona Główna » Menu » Menu Główne » Apostolat "Margaretka"

Apostolat "Margaretka"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„Powiedzcie moim drogim kapłanom, moim drogim synom, 

 że muszą mocniej wierzyć! 

 Muszą chronić wiarę Kościoła”

 

  „Powiedzcie moim drogim kapłanom, 

   aby modlili się na różańcu! 

   Aby każdego dnia modlili się na różańcu”

                                                                                  Orędzia Matki Bożej z Medziugorja


                         Istotą Apostolatu MARGARETKA jest codzienna modlitwa za konkretnych kapłanów, jako odpowiedź na prośbę Maryi Królowej Pokoju. Ojcu Jozo Zovko, byłemu proboszczowi parafii w Medziugorju (Bośnia i Hercegowina), objawiła się Matka Boża i płakała przed nim z powodu kapłanów. Ojciec Jozo wspomina słowa Maryi: Powiedzcie moim drogim kapłanom, moim drogim synom, że muszą mocniej wierzyć! Muszą chronić wiarę Kościoła. Powiedzcie moim drogim kapłanom, aby modlili się na różańcu każdego dnia.

                           Matka Boża płakała z powodu kapłanów, gdyż wielu z nich przestało wpatrywać się w Tajemnicę Kapłaństwa z pokorą pełną podziwu i dziękczynienia, a wiele tysięcy kapłanów po prostu zdradziło otrzymane od Boga powołanie, porzuciło tę najbardziej zaszczytną i odpowiedzialną służbę w Kościele i odeszło bezpowrotnie ze stanu duchownego, dając przy tym niemałe zgorszenie dla wiernych. Byli zdolni, utalentowani, ale upadli z powodu braku dostatecznej pomocy modlitewnej Kościoła.

 

Apostolat Margaretka - prawda ujawniona po latach

Historia Apostolatu Margaretka w Polsce

Margaretka - blankiet

 

 


  • Bieżące wydanie w formacie PDF "Echa Medziugorja" zawiera tylko 1 stronę wydania papierowego. Osoby zainteresowane otrzymywaniem pełnej wersji „Echa” drogą elektroniczną, proszone są o podanie swoich danych ... (czytaj więcej)