Echo Maryi Królowej Pokoju
Strona Główna » Menu » Menu Główne » Apostolat "Margaretka"

Apostolat "Margaretka"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„Powiedzcie moim drogim kapłanom, moim drogim synom, 

 że muszą mocniej wierzyć! 

 Muszą chronić wiarę Kościoła”

 

  „Powiedzcie moim drogim kapłanom, 

   aby modlili się na różańcu! 

   Aby każdego dnia modlili się na różańcu”

                                                                                  Orędzia Matki Bożej z Medziugorja


SPOTKANIE MARGARETEK!!! >>>czytaj więcej...


                         Istotą Apostolatu MARGARETKA jest codzienna modlitwa za konkretnych kapłanów, jako odpowiedź na prośbę Maryi Królowej Pokoju. Ojcu Jozo Zovko, byłemu proboszczowi parafii w Medziugorju (Bośnia i Hercegowina), objawiła się Matka Boża i płakała przed nim z powodu kapłanów. Ojciec Jozo wspomina słowa Maryi: Powiedzcie moim drogim kapłanom, moim drogim synom, że muszą mocniej wierzyć! Muszą chronić wiarę Kościoła. Powiedzcie moim drogim kapłanom, aby modlili się na różańcu każdego dnia.

                           Matka Boża płakała z powodu kapłanów, gdyż wielu z nich przestało wpatrywać się w Tajemnicę Kapłaństwa z pokorą pełną podziwu i dziękczynienia, a wiele tysięcy kapłanów po prostu zdradziło otrzymane od Boga powołanie, porzuciło tę najbardziej zaszczytną i odpowiedzialną służbę w Kościele i odeszło bezpowrotnie ze stanu duchownego, dając przy tym niemałe zgorszenie dla wiernych. Byli zdolni, utalentowani, ale upadli z powodu braku dostatecznej pomocy modlitewnej Kościoła.

 

Istota Margaretki

Historia Apostolatu Margaretka w Polsce

Margaretka - blankiet

 


Oferta miesiąca:

  • Najnowsza książka o włoskim stygmatyku dostęna także w naszej ofercie!!! "Brat Elia. Anioł ze stygmatami zatrzymał się w moim domu" to jedyna autoryzowana biografia Bożego Apostoła z Calvi.

    przejdź dp sklepu >>>

  • Bieżące wydanie w formacie PDF "Echa Medziugorja" zawiera tylko 1 stronę wydania papierowego. Osoby zainteresowane otrzymywaniem pełnej wersji „Echa” drogą elektroniczną, proszone są o podanie swoich danych ... (czytaj więcej)