Echo Maryi Królowej Pokoju
Strona Główna » Menu » Menu Górne » Strona Główna » 32 Festiwal Młodych w Medziugorju

32 Festiwal Młodych w Medziugorju


Wielu organizatorów anuluje wyjazdy na Festiwal, dlatego dla zdeterminowanych na wyjazd do Medziugorja podaję komunikat - lakoniczną informację. Zainteresowani proszeni są już o kontakt telefoniczny dotyczący szczegółów.

FESTIWAL MŁODYCH w Medziu od 31.07 do 8.08, od soboty do niedzieli, koszt 700 zl i ok 170 euro, 2x posiłki, noclegi, testy, etc. Autokar jedzie z Bydgoszczy na granicę do Zwardonia, więc można wsiadać po drodze: Toruń, Łódź, Radomsko, Częstochowa, Katowice, Kraków, Bielsko-Biała, Żywiec- zapraszamy. Kontakt 501710620 ewa

Na Festiwalu Młodych Mszom Świętym przewodniczyć będą: kardynał Robert Sarah, nuncjusz apostolski w BiH abp Luigi Pezzuto, abp Tadeusz Wojda, bp Guido Gallese i o. Miljenko Šteko, prowincjał Hercegowińskiej Prowincji Franciszkańskiej.


„Przybycie kardynała Sarah, arcybiskupa i biskupa na Mladifest jest wielkim wydarzeniem i wielką radością dla nas wszystkich. Młodzi ludzie są szczęśliwi, gdy widzą, że są z nimi pasterze, a pasterze są szczęśliwi, gdy widzą tylu młodych ludzi modlących się i wielbiących Pana” – powiedział o. Marinko Šakota, który nie ma żadnych oczekiwań co do liczby młodych ludzi, którzy będą na tegorocznym Festiwalu Młodych, dodaje, że „ilu by nie było wszyscy są  mile widziani”.


Program

Szczegółowe informacje

     
  • Bieżące wydanie w formacie PDF "Echa Medziugorja" zawiera tylko 1 stronę wydania papierowego. Osoby zainteresowane otrzymywaniem pełnej wersji „Echa” drogą elektroniczną, proszone są o podanie swoich danych ... (czytaj więcej)